Главная / Авто-Мото / Великі автомобільні черги на польській митниці

Великі автомобільні черги на польській митниці

Великі автомобільні черги на польській митниціНа пункті митного пропуску «Шегині», за даними інформаційних служб, в черзі перебувають 150 транспортних засобів, на пункті митного пропуску «Краковець» — близько 100 автомобільних засобів, на пункті пропуску «Рава-Руська» — чергу утворили близько 80 автотранспортних засобів. Сьогодні, 10 грудня, на території Львівської області, у трьох пунктах митного пропуску на кордоні між Україною та Польщею утворилися досить таки великі автомобільні затори. Таку інформацію надала прес-служба Держприкордонслужби.

На момент 08.00 ранку у пункті митного пропуску «Шегині» чергу утворили 150 автомобілів. У пункті митного пропуску «Краковець» — чекають свого перетину кордону 100 транспортних засобів. На пункті митного пропуску «Рава-Руська» — утворилась черга з 80 автотранспортних засобів.

У пункті митного пропуску «Грушів – Будомєж» (знаходиться у Яворівському районі Львівської області), що розташований на території суідньої Польщі, з призначенням для перетину кордону пасажирами та вантажними автомобілями, вагою до 3,5 тонни, черга транспортних засобів на сьогодні найменша, і становить 30 одиниць техніки.

Автор: Ірина Колесник

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика