Главная / Экономика / Україна вивчає у німців як виробляти біогаз

Україна вивчає у німців як виробляти біогаз

Україна вивчає у німців як виробляти біогазПерспективне виробництво біогазу — біометану та можливість впровадження запусків заводів і з виробництва біогазу для України стали найважливішими питаннями під час чергового візиту до ФРН Юрія Шафаренко, —  це начальник управління з питань  заміщення традиційних видів палива агентства Держенергоефективності. Візит до німецьких колег проходив з 7 по 9 грудня.

Відтак, в української делегації була можливість відвідати завод NAWARO BioEnergie AG (знаходиться у м. Гюльцеві), де саме і відбувається виробництво промислового біогазу — біометану. На такій робочій екскурсії українці змогли ознайомитися з повним циклом виробництва такого альтернативного палива: від заготівельного процесу ресурсів, до безпосереднього виробництва з отриманого на виході біогазу електроенергії та закачування біометану в газотранспортну систему Німеччини.

Також важливим результатом візиту стала досягнута домовленість про те, що в Україні найближчим часом повинна бути створена робоча група з питань вдосконалення нормативно-правової бази для виробництва та застосування промислового біогазу-біометану в Україні, що повинно стати поштовхом для подальшого залучення вітчизняних та іноземних інвестицій у цю стратегічно важливу діяльність.

Автор: Ірина Колесник

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 2, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

3 комментария

  1. Нарешті! Хоть щось позитивне в цій країні відбувається!)

  2. Повна выдмова від россійського газу, — тільки так ми сможемо добути повну енергетичну незалежність!

  3. Немцы уже придумали плазменную энергию как добывать)))) Так что будет весело скоро

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика