Главная / Советы / Юрист по земельним питанням

Юрист по земельним питанням

Банька на своем участке

Всі ми живемо у суспільстві. Постійно взаємодіючи з оточуючими нас людьми, у сучасної людини нерідко виникають спірні питання, які вирішити сама людина не в змозі. Саме тому і існують такі спеціалісти, як адвокати у Львові юридичної компанії «Бачинський, Коломієць і партнери», де вартість послуг адвоката завжди демократична.

Компанія «Бачинський, Коломієць і партнери» на протязі багатьох років пропонує допомогу українським громадянам з різних питань. Мі допомагаємо вирішувати спірні сімейні питання, питання, які стосуються земельних відносин. В компанії також працюють авто юристи, які можуть допомогти у випадку ДТП, юристи по кримінальним справам, адвокати по кредитам і інше кваліфіковані спеціалісти, які зможуть допомогти в будь-якій ситуації, коли відбувається порушення законодавства України.

Часто в нашу організацію «Бачинський, Коломієць і партнери» звертаються громадяни України, які зіштовхнулись з порушенням їх прав на володіння земельними ділянками.

Особливості регламентованих законодавчою базою земельних відносин

Слід нагадати, що законодавство дозволяє користуватись своєю землею по-різному. Землю можна купувати, орендувати, отримати в спадщину, придбати в результаті дарування. Також землю можна приватизувати. Все види земельних відносин регламентуються Конституцією нашої держави і Земельним кодексом України, а також певними нормативно-правовими актами.

Які бувають конфлікти в сфері земельних відносин?

Конфлікти з приводу земельних відносин можуть бути самими різними. Часто виникають конфлікти між власниками земельних ділянок, які знаходяться поряд, щодо межевої лінії. Нерідко громадяни звертаються за юридичною допомогою через те, що їм безпідставно відмовляють у передачі земельної ділянки у власність. Іноді допомога адвоката по земельним питанням необхідна тоді, коли виникають проблеми з присвоєнням певній земельній ділянці кадастрового номеру. Ще однією причиною спорів буває порядок користування землею.

Чому при конфліктах з приводу земельних відносин – слід звернутись саме до наших спеціалістів?

  1. Наша команда спеціалістів, на відміну від юристів інших компаній, пропонує професійну допомогу по демократичній ціні. Ми піклуймося про клієнта, тому навмисно не збільшуємо ціни на свої послуги.
  2. В нашій команді працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, за плечима яких – багаторічний досвід.
  3. Ми можемо вирішувати будь-які питання, котрі стосуються порушень діючого законодавства.
  4. Спочатку ми пропонуємо досудове врегулювання конфліктів. І тільки тоді, коли ми впевнюємося у тому, що досудовий варіант врегулювання спорів – неможливий, ми пропонуємо готувати документи для передачі їх в суд.
  5. Ми маємо великий досвід у вирішенні будь-яких питань, повязанних з користуванням землею.
  6. Ми постійно слідкуємо за змінами в законодавстві і постійно стежимо за змінами в законах, тому даємо консультації згідно діючому на сьогоднішній день законодавству.

Звертайтеся до нашої юридичної компанії «Бачинський, Коломієць і партнери» – ми допоможемо вам швидко вирішити важливе для вас земельне питання і завжди зможемо захистити ваші інтереси.

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика