Главная / Шоу-бизнес и TV / Президент України виступив з підтримкою заміни на англійську мову з російської в головному документі

Президент України виступив з підтримкою заміни на англійську мову з російської в головному документі

Президент України виступив з підтримкою заміни на англійську мову з російської в головному документіНа подібне рішення вплинуло бажання українців прямувати на проєвропейський курс.

Зовсім нещодавно Президент України виголосив підтримку електронної петиції стосовно випуску паспортів громадянам України без сторінки з російськими графами, а виключно українською.

Згідно з останнім повідомленням, які були розміщені на офіційному сайті, Петро Порошенко заявив, що абсолютно погоджується з незгодою громадян України дублювати у паспорті друковану інформацію російською мовою, — мовою агресора відносно України.

«Зважаючи на патріотичну позицію тих, хто підписав петицію і прагнення українського суспільства до євроінтеграційних процесів, вважаю необхідністю дублювати інформацію, яка надрукована в паспорті громадянина України не російською мовою, а замінити на англійську мову, оскільки це мова міжнародного спілкування», — зазначено в офіційній  відповіді Петра Порошенка на петицію.

Автор: Ірина Колесник

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...
Яндекс.Метрика