Главная / Интересно / Чоловіки також потерпають від передменструального синдрому

Чоловіки також потерпають від передменструального синдрому

Чоловіки також потерпають від передменструального синдромуКоманда провідних науковців провела унікальний експерименту свожму роді, підсумок якого здивував всіх фахівців.

Як виявилося, з допомогою проектів лікарі виявили, що представники сильної статі, як і дами, страждають від передменструального циклу. Таку інформацію ініціатори випробувань розповіли після проведення додаткових дослідів і спостережень. Треба зауважити, що в проведенні досліджень взяли участь 2000 чоловіків, які перебувають на території Російської Федерації.

Виявилося, що більшість хлопців регулярно відчувають ПМС. Таким чином, в ході реалізації експериментів медики зафіксували, що юнаки, як і дівчата, страждають від передменструального періоду. Підсумки лабораторних випробувань і дослідів були оприлюднені в одному із закорлонних видавництв. Головною метою здійснення випробувань було виявлення того, наскільки часто сильна стать страждає від прояви ПМС.

26% респондентів заявили про те, що їм хоч раз у житті, але довелося зіткнутися з передменструальним симптомом. У цей час хлопці відчувають сильну слабкість і постійний голод.

Автор: Ірина Колесник

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика