Главная / В доме / Системи автоматизації та диспетчеризації — домашня автоматика

Системи автоматизації та диспетчеризації — домашня автоматика

Системи автоматизації та диспетчеризації — домашня автоматика

Звичайне управління джерелом світла проводиться за допомогою вимикачів, кнопок. Дані пристрої не можуть дозволити створити різноманітний світловий сценарій. Адже не завжди хочеться, щоб світло яскраво зліпив. Романтична обстановка, вимагає приглушених відтінків. З звичайними вимикачами, отримати даний результат неможливо. Вихід знайшовся. З’явився інтелектуальні системи освітлення, для надійної роботи яких, необхідно купити стабілізатор напруги у Львові. Така система, дозволяє перетворити звичайний будинок в розумний. З’являються можливості для ландшафтного і архітектурного освітлення.
Безліч різноманітних світлових джерел має сучасне житло, це може бути заміський будинок або квартира. Якщо, джерела світла не централізовані, то власники, з часом, починає відчувати дискомфорт від управління освітленням. Використовуючи систему розумного будинку, можна максимально спростити своє життя. Системи автоматизації і діспетчерізацііпоможет забути про включенні і виключенні світлових приладів. Ці дії буде виконувати домашню автоматику.

При появі системи управління освітленням, на базах новітнього обладнання найрізноманітніших виробників стало реальним світлове оформлення житла з різноманітним зміною рівнів освітленості, яскравості, виду, в залежності від того, яка програма підключена до пульта управління.
Автоматизований режим освітлення можна управляти за допомогою диспетчерський пульт, ручний або автоматичний спосіб.
При створенні загальної системи управління освітленням в будинку, можна управляти всіма освітлювальними приладами і економити електроенергію. Економія відбувається за рахунок того, що світло не горить в порожньому приміщенні, він вимикається автоматично. Це відноситься до сходів, коридорів, і інших місцях, які не потребують постійного включення світла.
Датчики руху контролює рух в кожному встановленому приміщенні. Датчики приєднуються до диспетчерського пульту. Крім економії електроенергії, розумний будинок дозволяє продовжити термін експлуатації ламп до двадцяти разів.
Керуючи освітленням його можна використовувати для створення світлової сцени, виділення певних частин фасаду будівлі, а так само різних частин інтер’єру. Це забезпечить додатковий комфорт в різноманітних ситуаціях, а так само використання світла в якості додаткової декорації в інтер’єрі. Сценарій вмикання та вимикання світлового обладнання необхідно продумати перед тим, як будуть встановлені диспетчерські пульти управління.

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика