Главная / Советы / Сучасні штори. Три види: рулонні, плісе, патерни

Сучасні штори. Три види: рулонні, плісе, патерни

Сучасні штори. Три види: рулонні, плісе, патерни.

Красиві штори — це одна з надзвичайно суттєвих складових текстильного дизайну інтер’єру. Все інше кілька вдруге по відношенню до облаштування вікна. Без сумніву, віконне простір є своєрідною домінантою абсолютно будь-якої кімнати. Залежно від віконного декору, просторовий інтер’єр здатний як виграти, так і, навпаки багато програти. Як грамотно вибирати потрібні штори, як можна зробити оформлення вікна вдалим і гармонійним? Про це ми зараз з вами поговоримо.
тканинні ролети Львів (рулонні).
Що таке рулонні штори
Пристосування являє собою спеціальну конструкцію, що складається з полотна і рухається валу-держателя, призначеного для фіксації штори у потрібному положенні. В якості матеріалу використовують натуральне бавовняну сукно щільної структури, а також сучасні світловідбиваючі тканини: блекаут, дімаут і «день-ніч». На нижньому краї матеріалу знаходиться наповнювач, що зберігає форму рулону в процесі розмотування і скручування. Варіантів декору рулонних жалюзі існує безліч, що робить їх стильним прикрасою будь-якого інтер’єру.
Зручно регулюються міцним пружинним пристроєм, зверху карниза скручуються на невеликий валик. Опускаються і піднімаються на потрібну висоту, досить зручні.
— плісе. Схожі на звичні жалюзі. Вкрай зручні, практичні, красиві, надійні. Відрізняються тим, що плісе можливо застосовувати при облаштуванні вікон нестандартної структури, складних мансард.
— патерни. Відмітна перевага даного виду штор обумовлюється тим, що відкривається лише тільки необхідна частина простору вікна. Ви зможете «завісити» верхню, серединну, нижню, область віконного простору. Легко і зручно закріплюються на необхідній висоті. Ви можете дозволити світлу сонця повністю проникати в вашу кімнату, або повністю від нього загородили. Штори патерни — це інноваційна голландська система штор. Всі панелі надійно їздять по технологічним декоративним рейках. Для полотна така шторна система може використовувати джут, різний текстиль, щільний папір, замшу.

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика