...

Україна достроково скасувала спецмита на автомобілі

Україна скасувала мита на автомобілі

Україна достроково скасувала дію спеціальних мит на імпорт легкових автомобілів. Відповідне рішення було ухвалене Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі на поточному тижні. «Комісія прийняла рішення про скасування спецмита на легкові автомобілі», — як повідомило джерело в Уряді.

Затверджене рішення міжвідомчої комісії набуде чинності після публікації в найближчі дні в урядовій газеті «Урядовий кур’єр».

Нагадаємо, що спеціальні мита на легкові автомобілі Україна строком ввела в 2013 році на 3 роки. Початковий розмір мит становив 6,46% на автомобілі з об’ємом двигуна 1000-1500 куб. см і 12,95% — з об’ємом двигуна 1500-2200 куб. см. Через деякий час ці мита були знижені до 2,14% і 4,3% відповідно.

Проти дії мит в Україні виступив ряд країн-імпортерів автомобілів, зокрема Японія, яка через деякий час поскаржилася на Україну до Світової організації торгівлі. Після вівчення скарги, в червні 2015 СОТ прийшла до висновку, що введення спецмита Україна йде врозріз з правилами СОТ.

Нужно сделать защиту кузова пленкой? Обращайтесь к специалистам http://vitavto.kiev.ua/services/zaschita-kuzova-plenkoy.

Львівський пенсіонер-конструктор, зі стажем водія понад 30 років, у самостійно у домашніх умовах сконструював дивовижний автомобіль, який може пересуватися не тільки по дорогах, але також і плавати по воді.

Автор винаходу — Йосип Гринишин, поділився секретом, та сказав, що фундаментом його творіння став універсальний Volkswagen Passat. А деталі, які забезпечують пересування машини по воді, конструктор спроектував самотужки. Багато деталей пенсіонер запозичив у радянській «Волзі» і УАЗі. Завдяки особливим важелям та спеціальному гвинту машина без усіляких перешкод може пересуватися по воді.

Гринишин зізнався, що найважчим для нього була робота з електронікою, так як необхідно було поєднувати багато різних за своєю структурою деталей. Максимальна швидкість, яку чудо-автомобіль може розвивати на суші — до 120 км на годину, а на воді — 20 км на годину. На даний час Гринишин працює над удосконаленням паливної системи, оскільки планує, щоб споживання палива його автомобілем було по мінімуму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.