...

Портал Pornhub почав продавати одяг

Портал Pornhub почав продавати одяг

Найбільший і найпопулярніший у світі порносайт Pornhub випустив лінію одягу з символікою онлайн ресурсу. Тимчасовий pop-up магазин відкрився в американському мегаполісі Нью-Йорку під час проведення тижня моди, повідомляє The Metro.

У створенні брендованого одягу брали участь такі дизайнери як Baron Von Fancy (також відомий як Гордон Стівенсон (Gordon Stevenson) і Кален Холломон (Kalen Hollomon), а також художники графіті Bronx CES і COPE2.

У колекції представлені чоловічі та жіночі футболки, светри та толстовки. На деяких виробах завдано принт з назвою сайту. Їх також можна замовити в інтернеті. Ціни починаються від 25 американських доларів.

На початку вересня цього року Pornhub оголосив конкурс на краще есе. Автору кращої роботи на тему «Як я роблю інших щасливіше» (How do you strive to make others happy) пообіцяли виплатити премію у розмірі 25 000 доларів. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть брати тульки повнолітні студенти. До есе вони повинні прикріпити короткий відеоролик з розповіддю про себе. Прийом робіт закінчується 31 жовтня 2015 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.