...

Що таке пейнтбол

xxodukkwppyПейнтбол — це спортивна гра, що імітує швидкоплинні вогневі контакти на обмеженому просторі, стрілянина желатиновими кульками з яскравою фарбою, щоб пофарбувати суперника.

З чого починається пейнтбол (від англ paintball — куля з фарбою)?
Ви замовляєте гру по телефону (812) 925 65 26. Менеджер підбирає для вас зручний час, майданчик і ціну гри в пейнтбол.
Приїжджаєте на обрану площадку в призначений день в зручній спортивному одязі та взутті.
Обов’язково беріть друзів і гарний настрій. А можна ще й шашлики, адже мангал можна буде взяти у нас!
Наш персонал зустрічає вас, проводить інструктаж з техніки безпеки, видає камуфляж, пейнтбольную маску і маркер (пейнтбольне рушницю) кожному гравцеві.
Персональний інструктор допомагає поділитися на команди, зарядити маркери кульками, показує, як стріляє маркер в тирі, як правильно одягати і чистити маску.
Перед стартом гри інструктор докладно розповідає сценарій кожній команді.
І почалася гра в пейнтбол!
Після гри всі гравці отримують карту клубу з бонусами на наступні ігри.
А через кілька днів ми викладаємо фотографії з гри в групі вконтакте і на сайті клубу.
Щоб пейнтбол став для Вас ще ближче, пропонуємо подивитися фото і відео з наших пейнтбольних заходів, а також фото пейнтбольних майданчиків клубу Snaker.

Основні правила пейнтболу
Необхідно дотримуватися техніки безпеки і виконувати всі команди суддів-інструкторів.
Бути доброзичливим по відношенню до інших гравців. Пам’ятати, що пейнтбол — це гра.
Ніколи не знімати пейнтбольную маску на ігровий території!
У зоні відпочинку на стовбур пейнтбольного маркера обов’язково надягати заглушку!
Гра в пейнтбол в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння категорично заборонена. Алкоголь дозволений тільки після повного закінчення гри!
Якщо Ви ще ніколи не грали, приїжджайте на наші відкриті гри в пейнтбол кожні вихідні. Або можна зробити замовлення гри в пейнтбол, і ми з задоволенням познайомимо Вас з цим чудовим видом активного відпочинку!

Чим грають в пейнтбол
Грають із застосуванням пневматичної зброї, яке називається пейнтбольний маркер, і являє собою напівавтоматична рушниця. При натисканні на спусковий гачок робиться постріл. І чим частіше натискання на спусковий гачок, тим швидше стріляє маркер.

Йдеться про пейнтбольних маркери, які використовуються клубами для прокату. Пейнтболісти зі своїм обладнанням використовують електронні пейнтбольні маркери з різними режимами стрільби (наприклад, напівавтомат, автомат, рампінгу).

Маркери в нашому клубі працюють на повітрі, який закачується під високим тиском в спеціальний балон. Однією повної зарядки балона вистачає в середньому на 300-400 пострілів.

Пейнтбольні кульки з фарбою засипаються в спеціальну ємність, яка називається фідер (іноді хопер) і зазвичай розташовується зверху пейнтбольного маркера. Як правило, максимальне завантаження простого фідера — 200 куль.

Хто грає в пейнтбол
Грати можуть усі бажаючі! Вік і статус гравців не має значення. Адже під час гри в пейнтбол можна не тільки бігати, постійно атакуючи противника, а й сидіти в засідці і навіть відчути себе снайпером. І що саме важливо, що ціни на пейнтбол доступні і прийнятні.

Немає необхідності купувати спорядження, якщо пейнтбол — це корпоратив або подарунок на день народження. Пейнтбольний маркер, маску, камуфляж і кульки для стрільби можна взяти напрокат в клубі.

А ще пейнтбол стирає кордони: діти на рівних б’ються з батьками, начальник легко отримує порцію вхідних куль від підлеглого. Тому гра в пейнтбол стає все частіше невід’ємним атрибутом свят і корпоративів.

Як грають в пейнтбол
Існує велика кількість варіантів гри в пейнтбол. Клуби придумують цікаві пейнтбольні сценарії. Брати участь в грі можуть від двох до декількох тисяч чоловік одночасно будь-якої статі і віку.

Цілі гри в пейнтбол залежать від сценарію. Це може бути штурм фортеці, зайнятої противником. Або захоплення висоти, для чого необхідно поставити прапор своєї команди і перешкодити зробити це команді противника. Більш детальну інформацію про пейнтбольних сценаріях Вам обов’язково розповість суддя-інструктор безпосередньо перед грою.

Найнижчі ціни на пейнтбол на bnbpaintball.com на bnbpaintball.com. Звертайтеся!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.