Главная / Без рубрики / як вибрати кросівки для бігу

як вибрати кросівки для бігу

Менопауза это не приговорДопускаючи безліч видів необхідно знати, як вибрати кросівки для бігу підходять під поставлені завдання.

Як вибрати кросівки для бігу через интернет магазин?

В першу чергу правильно підібране взуття необхідна серйозно займаються спортом. Однак і любителям не варто закривати очі на те, в чому бігати.

За 7 років занять легкою атлетикою, зокрема бігом, довелося приміряти безліч моделей спортивного взуття, різної за своїми властивостями. Перші кросівки, виявилися громіздкими і незручними. Такий варіант не дозволяв тренуватися на повну силу. Розвинути швидкість не вдавалося, стомлення наступало швидко. Результати пішли вниз.

Тренер, побачивши нові кросівки, поспішив розглянути. Після чого розкритикував вибір і порадив вибирати виходячи з:

 Ваги. Він повинен бути 300-500 грам, не більше
 Носок має легко згинатися
 П’ята повинна бути високою і з ефектом пружини
Це мінімальні вимоги, які ставляться до тренувальних кросівок.
 
Багато в чому вибір залежить від будови стопи (пронации). Існує три види пронации:

Гіперпронація. Такий вид пронации провокує неправильний розподіл амортизації. В результаті збільшується навантаження на спину. Навантаження при такому типі стопи доводиться на внутрішню частину.
Гіпопронація. Виникає зайве навантаження на гомілку. Біг людини з гіпопронаціей нагадує «косолапие».
Нейтральна пронация. Чи не відображає проблем зі стопою. Це здорова пронация стопи.
Якщо спостерігаєте гіперпронацію або гіпопронацію у себе, то вибираючи взуття, повідомте консультанту про Ваш тип стопи. Звичайно, допомогти з вибором зможе тільки продавець спеціалізованого магазину.

Щоб визначити тип пронації покладіть подвійний аркуш із зошита, намочіть стопи і встаньте. На папері залишиться слід. Подивіться на зображення і виберете, якого типу пронації відповідає Ваша стопа

< 1. Гіперпронація 2. Гіпопронація 3. Нейтральна пронация   З чого роблять кросівки? Сучасна спортивна взуття виготовляється з безлічі зручних матеріалів. Вони мають різну носкість і ефективність. Філон. Приймає різні форми стопи. Зрозуміти, що перед Вами филон можна по зморшках на поверхні підошви. Філайт. Виготовляється з филона (60%) і гуми (40%). Застосовується для виготовлення гнучких і одночасно легких кросівок. Поліуретан. На відміну від филона і філайта вельми важкий, але міцний. Використовується для виготовлення шкарпеток, проте, не завжди комфортних кросівок. Етілвінілацітат. Дешевий матеріал. Легкий і гнучкий. Однак з часом носіння з етілвінілацітата під дією ваги викачується повітря, що робить підошву твердої. Вона вже не буде захищати стопу від пошкоджень.

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика