...

Няньки Джолі та Пітта звинувачують сімейну пару в безвідповідальності

Няньки Джолі та Пітта звинувачують сімейну пару в безвідповідальності Анджеліна Джолі завжди славилася своїм неординарним підходом до всього, що вона робить. Як виявилося, оригінальні ідеї приходять до актриси не тільки стосовно роботи, але і в питаннях, пов’язаних з вихованням дітей.

Так, багатодітне сімейство опинилося в центрі скандалу, адже відразу три няні, які раніше працювали з дітьми Джолі й Пітта заявили про те, що методи виховання зіркових батьків викликають багато питань.

Анджеліна і Бред нібито дають занадто багато свободи своїм чотирьом дітям: Меддоксу, Паксу, Захарі, Шайло, Вів’єн і Нокса. Зоряним нащадкам дозволяється робити все, що завгодно. Більше того, через постійні переїзди вони не відвідують школу, а займаються з вчителями, які, за наказом Джолі і Пітта, дозволяють дітям вчити лише те, що вони хочуть.

Що ж, до чого призведе така свобода покаже лише час. В одному можна не сумніватися: зараз дітям знаменитих Анджеліни Джолі і Бреда Пітта живеться вкрай весело і безтурботно.

Автор: Ірина Колесник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.