Главная / Интересно / Експерти розповіли, чому ремонт квартир під ключ обійдеться дешевше

Експерти розповіли, чому ремонт квартир під ключ обійдеться дешевше

Експерти розповіли, чому ремонт квартир під ключ обійдеться дешевшеБагато українців, бажаючи зробити ремонт у своїй оселі, помиляються в думці щодо поетапності проведення робіт. Так, більшість вважає, що вигідніше робити ремонт не у всій квартирі або будинку відразу, а це помилково. Експерти, що спеціалізуються на будівельній сфері в Україні відзначають, що найбільш фінансово вигідним є ремонт житла «під ключ».

«Комплексний або, як його можна назвати, повний ремонт квартир або будинків виконують у випадках, коли замовник планує повністю перетворити свою житлоплощу і готовий придбати всі необхідні матеріали», — розповів будівельник однієї зі столичних компаній, що спеціалізуються на комплексних ремонтних роботах.

За його словами, плюсів від ремонтних робіт «під ключ» маса. Це і велика відповідальність будівельників, адже всі роботи виконуються одним колективом, і кожен з робітників знає, які матеріали використовувалися на тій чи іншій ділянці приміщення. Тому, ремонт квартир під ключ може дозволити заощадити на робочій силі, адже необхідності наймати сторонніх фахівців у замовника не буде.

Також такий ремонт більш довговічний — виконавцям, попросту, не вигідно проводити неякісні роботи, адже на відміну від поетапних робіт, замовник завжди буде знати, хто і які роботи в квартирі або будинку виконував і куди, в разі необхідності, можна буде звернутися з претензіями. Саме тому будівельниками використовуються тільки якісні матеріали, які можуть бути і дещо дорожчі, проте прослужать власнику приміщення довгі роки, а то й десятиліття.

Найголовнішою проблемою, на думку представників українських будівельних компаній, що спеціалізуються на комплексних ремонтах, є недовіра населення. Однак цей фактор поступово відкидається, за допомогою інформування українців і наявності позитивних відгуків колишніх замовників.

Автор: Ірина Колесник

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика