Главная / Экономика / Житло подобово в Україні: популярність зростає!

Житло подобово в Україні: популярність зростає!

В останні роки помітно зросла популярність оренди квартир без посередників. Йде мова про облаштування свого тимчасового житла. Сьогодні саме квартири подобово найчастіше використовуються в цій якості на сайті Доба24 — Україна. Якщо ще 10 років тому міцне лідерство, в цьому плані, утримував готельний сектор, то сьогодні все виглядає інакше. Час ніколи не стоїть на місці. Змінюються обставини, умови і призначені для користувача переваги.

Примітно, що оренда квартир на добу і більш тривалий термін цікавить всі існуючі категорії мандрівників. В їх число входять, як відпочиваючі або туристи, так і відряджені своїми компаніями або підприємствами особи. Раніше, відряджені майже завжди використовували готельний сервіс. Доводилося неодноразово чути скарги і навіть обурення про те, що в сучасних готелях недостатньо якісно збалансовані необхідні клієнту і пропоновані готелем послуги. Більш того, користувачам дуже часто нав’язується сервіс, який їм не потрібний. При цьому не забезпечується, як раз, той набір послуг, який необхідний. Точніше, ці послуги можуть бути доступні, але за додаткову плату. Таким чином, сукупний чек виходить набагато вище. В цілому, готельні ціни не адекватні пропонованим послугам і перевершують їх.

19295881_303

Зовсім інакше йде справа, якщо мандрівником використовується оренда житла подобово, яка завжди буде відповідати конкретним запитам користувача. Це дуже важливий нюанс. Дійсно, можливість зняти будинок або житлову квартиру забезпечує «маневр» користувачеві. Він може вибрати саме той варіант, який найбільше прийнятний для нього. Причому, критерії можуть бути найрізноманітніші. Наприклад, географічний фактор. Адже для одних мандрівників важливо тимчасово проживати неподалік від культурного центру або веселого «нічного життя». При цьому, припустимо, відряджені персони мають інші пріоритети. Вони бажають, навпаки, отримати житло на добу ближче до місця офісу або виробничо-господарських територій об’єкта свого відрядження.

Слід зазначити чудовий внутрішній інтер’єр і облаштування сучасних орендних квартир. Рівень комфорту не тільки не програє, а й перевершує більшість готельних варіантів. На нашому зручному порталі http://doba24.com.ua/rov/aleksandriya-rov/ зібрано безліч квартир подобово в Александрії, що дозволяють отримати якісне тимчасове житло. Використовуйте цю можливість і оціните всі його переваги! Ви будете здивовані великою кількістю вибору і задоволені високою якістю пропонованого тимчасового житла.

Не забудь поделиться с друзьями:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ещё нет голосов, опубликуйте перым!)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика