...

«Азовець» скоро буде готовий для випробувань

Танк Азовець фото

Учора голові МВС Арсену Авакову показали танк «Азовець», який, в принципі, може бути задіяний при веденні бою в умовах щільної забудови. Треба також відзначити, що правильніше б було називати БМПТ «Азовець», що розшифровується як «бойова машина підтримки танків», задачею якої є заміна мотострілкових підрозділів.

В прес-службі МВС з цього приводу розповіли, що презентація прототипів техніки відбулася в рамках запланованого раніше робочого візиту глави МВС Арсена Авакова до тренувальної бази та рекрутингового центру полку Нацгвардії «Азов».

Бойова машина підтримки танків Азовець фото

Розробники бойової машини «Азов» розповіли, що керуватися ця новинка буде екіпажем з 4-х чоловік. Танк має два бойових модулі з сектором огляду до 180 градусів кожен. За словами розробників, така конструкція удвічі збільшує швидкість реагування на обстановку. Захист машини, зі слів розробників, витримує враження майже всім відомим боєприпасам для броньованої техніки. Озброєння БМПТ «Азов» — спарені скорострільні авіаційні гармати.

Танк Азовец фото

В цілому, десь через місяць, як уточнив Аваков, можна проводити польові випробування за участю державної комісії. Дійсно, на фото видно, що «Азовець» ще не закінчено.

Як заявив Аваков, через місяць танк вже може бути поставлений на технічне польові випробування за участю державної комісії.

Планується в майбутньому для потреб Збройних Сил України та Національної гвардії закуповувати таку броньовану техніку.

Високодуховний Рогозін

До речі, віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін в твіттері написав, що «Азовець» виготовили із сміттєвих контейнерів. Дійсно, як він не міг іронічно не прокоментувати таку подію? Скрєпи то риплять.

Олексій Бровко

One comment

  1. Василь

    У цього мудака рогозина то ракети не літають, то літаки падають, то танки глохнуть. На себе дивиться нада. А взагалі тенденція нормальна — наші волонтери мабуть більше десятка вже «своїх» розробок пропихнули)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.